Gadżety urodowe, które warto mieć!

To, w jaki sposób dzisiaj dbamy o swoją urodę zdecydowanie różni się od praktyk naszych mam i babć. Aktualnie dostępnych jest wiele gadżetów, które są naprawdę pomocne w tym zakresie. My prezentujemy takie gadżety urodowe, których zakup warto rozważyć!

Z pewnością można stwierdzić, że prawie każdy dzień dzisiejszego człowieka jest wypełniony gadżetami. Klasycznie książki zastępują nam czytniki, w miejsce zwykłych szczoteczek używamy elektronicznych, a wykonywanie makijażu pędzlem, a nie palcami, nikogo nie dziwi. Bez trudu możemy jednak znaleźć takie nowinki, których mocną stroną jest jedynie dobry marketing, o czym wspominaliśmy już w poprzednim artykule (zob. Reklama – czy lokować kapitał w gadżety reklamowe?). Zwłaszcza jeżeli chodzi o sferę beaty. Dlatego przychodzimy z pomocą i przedstawiamy gadżety urodowe, którymi naprawdę warto się zainteresować!

Kobiece gadżety urodowe warte uwagi

portret kobiety w białym ręczniku
Warto inwestować w kosmetyczne gadżety, które używa się na co dzień.

Nie każdy gadżet jest wart naszej uwagi. Bez problemu możemy znaleźć takie, które ułatwiają nam jakieś działanie tylko w teorii, a w praktyce wcale nie są pomocne. Takim gadżetem, który okazał się bublem była na przykład silikonowa gąbka do makijażu, która miała równo rozłożyć podkład na naszej twarzy, a w rzeczywistości w większości przypadków robiła smugi, co dodatkowo wydłużyło aplikację.

Na szczęście można wymienić również kilka gadżetów, które rzeczywiście są pomocne. Jest to na przykład szczoteczka soniczna, która służy do oczyszczania twarzy. Koszty zakupu tego urodowego gadżetu wcale nie są niskie, ale bez wyrzutów sumienia można je potraktować jako inwestycję w naszą skórę. Szczoteczka nie tylko świetnie oczyszcza, ale również złuszcza martwy naskórek.

Gadżety urodowe do stylizacji włosów

czesząca się kobieta przed lustrem
Suszarka obrotowa czy Tangle Teezer to przyrządy w które warto zainwestować.

W kwestii stylizacji włosów również możemy wymienić kilka ciekawych gadżetów. My jednak skupimy się na dwóch konkretnych, których zakup naprawdę warto jest rozważyć. Z pewnością jest to suszarka obrotowa. Taki gadżet świetnie wygładza włosy, jednocześnie sprawiając, że są idealnie proste. Świetnie zastępuje tradycyjną metodę suszenia włosów na okrągłą szczotkę.

Gadżetem urodowym do pielęgnacji włosów, na który również warto zwrócić uwagę jest szczotka typu Tangle Teezer. Świetnie radzi sobie z rozczesywaniem nawet splątanych i mokrych włosów. Dodatkowo ich nie wyrywa, a same rozczesywanie jest całkowicie bezbolesne.

A Wy macie jakieś urodowe gadżety, bez których nie wyobrażacie sobie życia? Dajcie nam znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

kobieta stojąca ze słomianą torebką damską

Torebki damskie — najmodniejsze propozycje na wiosnę!

kobieta trzymająca swoja twarz na tle lasu

Sposoby na zwalczenie migreny bez tabletek