Paznokcie 2019 – największe trendy wiosna/lato!

Manicure ma duże znaczenie dla większości kobiet. Stanowi idealne dopełnienie naszego schludnego wizerunku, do którego najczęściej dążymy. Dlatego warto być na bieżąco z trendami na najmodniejsze paznokcie 2019 roku, które przedstawiamy poniżej!

Paznokcie nie są tak widoczne jak nasza stylizacja, czy fryzura. Nie znaczy to jednak, że z czystym sumieniem możemy o nich zapomnieć. Manicure jest idealnym dopełnieniem naszej stylizacji, a często przykładamy do niego tyle uwagi co do makijażu (zob. Trendy w makijażu wiosna/lato 2019!). Z tego względu zdecydowanie warto zdawać sobie sprawę, jakie paznokcie będą zdecydowanym hitem wiosną i latem 2019 roku.

Najmodniejsze paznokcie 2019 roku – kolory

kobieta nawilżająca paznokcie olejkiem
Brokat, jaskrawe kolory i duże nabłyszczenie będą akurat samo w modzie.

Najmodniejszym kolorem, który wiosną i latem może zagościć na naszych paznokciach jest living coral – kolor roku 2019 według Instytutu Pantone. Zdecydowanie przyciągnie on uwagę do naszych paznokci, a dodatkowo ładnie podkreśli opaleniznę. Z tego względu latem zdecydowanie nie może zabraknąć lakieru o takim kolorze w naszej kolekcji.

Obok living coral mocnym trendem będzie również błysk na paznokciach. Ten może być prawdziwą ozdobą każdej stylizacji. Dlatego naprawdę warto uzupełnić swoje zbiory paznokciowe o lakiery holograficzne lub brokatowe. Z ich użyciem wcale nie musimy się ograniczać do jednego paznokcia. Z powodzeniem cały manicure możemy utrzymać w klimacie błysku.

Najmodniejsze paznokcie 2019 roku to również takie przyozdobione mocnymi kolorami. W sezonie wiosenno — letnim zdecydowanie nie powinnyśmy stronić od malinow

Najmodniejsze paznokcie 2019 roku — wzory i zdobienia

kobieca ręka opierająca się o budynek murowany
Jednolite paznokcie będą w modzie w szczególności w intensywnych odcieniach.

Zwierzęce printy to mocny trend na zbliżający się sezon, dlatego raczej nie powinna dziwić obecność klimatów safari również na paznokciach. To będzie jeden z większych hitów w manicure na sezon wiosna/lato.

Na paznokciach będziemy również podziwiać pięknie mieniące się pyłki. To jeden z prostszych sposobów na zdobienie, a wygląda bardzo efektownie. Dlatego iskrzące pyłki to zdecydowany must-have, którego nie może nam zabraknąć. W modzie będą również kolorowe końcówki. Zarówno takie osiągnięte poprzez łagodne przejścia kolorystyczne, jak i wyraźne granice kolorów. Najpopularniejsze będzie łączenie kilku intensywnych barw, więc możemy sobie pozwolić na szaleństwo!

Na co dzień dbacie o to, żeby Wasze paznokcie wyglądały jak najlepiej? Podobają się wam najmodniejsze paznokcie 2019 roku? Zachęcamy do komentowania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

celebryta wokół borowików i fotografującego tłumu

Johnny Depp i jego styl

Penelopa Cruz na czerwonym dywanie w tle gentlemani

Najgorsze suknie wieczorowe w dziejach Oscarów