Najlepsze pomysły na walentynkowe prezenty

Już niewiele czasu dzieli nas od dnia, który nazywamy świętem zakochanych. Dlatego praktycznie każdy z nas coraz częściej myśli nad prezentem dla swojej drugiej połówki. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych pomysłów na walentynkowe prezenty dla niej jak dla niego!

Nietrudno jest znaleźć przeciwników święta, jakim są walentynki. Jednak bez problemu znajdziemy również zwolenników, chociaż dużo osób uważa, że miłość należy czcić każdego dnia. Jednak 14 lutego ma w sobie coś, co skłania nas do jeszcze większej troski o uczucie i dbamy o to, żeby ten dzień był wyjątkowy. Między innymi dlatego, że to właśnie Walentynki są przez wiele osób uznawane za najromantyczniejszy dzień w roku. Wiele z nas boryka się z wyborem prezentu dla naszej połówki, który chcemy wręczyć właśnie z tej okazji. Oto kilka propozycji, na które naszym zdaniem warto zwrócić uwagę.

Walentynkowe prezenty dla niej

bombonierka z plastikowymi butami w środku
Prezenty spersonalizowane są bardzo dobrym typem podarunku na każdą okazję.

Nie istnieje jeszcze taki pomysł na prezent, który będzie uchodził za uniwersalny i każda kobieta będzie z niego będzie zadowolona. Podczas szukania ciekawego prezentu dla swojej piękniejszej połówki musimy się skupić na jej indywidualnych cechach. Związanych np. z zainteresowaniami, czy sposobem spędzania przez nią wolnego czasu.

Dobrym posunięciem w poszukiwaniu idealnego prezentu dla niej może okazać się postawienie na podarek spersonalizowany. W takim przypadku świetnie potrafi sprawdzić się biżuteria. Przez wielu jest ona nazywana najlepszym przyjacielem kobiety i rzeczywiście ziarno prawdy w tym stwierdzeniu jest. W przypadku biżuterii świetnie sprawdzą się propozycje, na których możemy wygrawerować coś od serca, a ta sentencja będzie stale towarzyszyła drugiej osobie. Dodatkowo świetnym wyborem mogą się okazać pozycje literackie. Jednak dla wielu osób wystarczy tylko towarzystwo drugiej osoby. Czasem to zastępuje wszystkie prezenty świata.

Idealny walentynkowy prezent dla mężczyzny

mężczyzna w czarnym golfie z widocznym zegarkiem na ręku
Bardzo dobrym typem prezentu jest zawsze ten, który jest praktyczny.

Również i w przypadku Panów walentynkowy prezent powinien zostać odpowiednio przemyślany. Często jednak ciekawy zegarek może w zupełności wystarczyć. Istnieje wiele propozycji zegarków, które sprawią, że mężczyzna z pewnością będzie zadowolony i wyróżni się w tłumie. Dobrym pomysłem mogą być drewniane zegarki, które w wielu przypadkach są robione na zamówienie.

Dodatkowo ciekawą opcją zarówno dla niego, jak i dla niej, może okazać się wspólna wycieczka lub wizyta w SPA. Jeśli mamy taką możliwość, to warto się poważnie zastanowić nad takim walentynkowym wyjazdem na weekend we dwoje.

Jakie są wasze pomysły na walentynkowe prezenty, czy inne niespodzianki dla swoich drugich połówek? Podzielcie się nimi z nami w komentarzu!

4 Comments

Leave a Reply
  1. Z dobrej książki zawsze bym się ucieszyła 😀 Chociaż miejsca mi na półce już brakuje.
    A co do prezentów dla niego, to dobrym pomysłem mogą być też gokarty czy escpe room 🙂 Albo też paintball.

  2. Masz rację pisząc, że wszystko zależy od cech indywidualnych partnera. Ja z własnego doświadczenia wiem, że mój chłopak najbardziej ucieszy się z książki. Ma nawet swoje ulubione wydawnictwo, więc zadanie mam już maksymalnie ułatwione, haha. Natomiast nie zazdroszczę jemu, ja sama nie wiem, co najbardziej chciałabym dostać 🙂

    Bardzo fajnie, że przygotowałaś taki wpis, na pewno wiele osób się zainspiruje!

    Pozdrawiam znad kubka gorącej czekolady,
    Basia – autorka bloga MADEMOISELLE ♥

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

uporządkowana szafa z ubraniami i akcesoriami

Czym jest decluttering?

para stojąca po środku miasta

Sukienki midi idealne na Walentynki!