Fenty Beauty – kosmetyki Rihanny!

Rihanna to nie tylko ikona mody, ale od jakiegoś już czasu podbija serca kobiet zakochanych w makijażu. Gwiazda stworzyła własną markę kosmetyczną, której produkty naprawdę kuszą. Od jakiegoś czasu można je dostać w Polsce, zatem jakie kosmetyki Rihanny warto kupić?

Na premierę Fenty Beauty czekało wiele kobiet na świecie. Nie inaczej było w Polsce. Kosmetyki Rihanny pojawiły się dopiero rok po światowej premierze. To tylko podsyciło zainteresowanie marką, która zdążyła już zebrać wiele pochlebnych opinii na arenie międzynarodowej. Fenty Beauty to wręcz synonim naturalnego glow, który zawsze jest obecny na twarzy gwiazdy. Kultowe już produkty od jakiegoś już czasu można kupić w Polsce w jednej z perfumerii. Co wchodzi w skład kolekcji Rihanny i jakie kosmetyki są szczególnie warte naszego zainteresowania?

Kosmetyki Rihanny, które warto kupić

paleta cieni i pędzle do makijażu ułożone na futrzanym tle
Naturalne rozświetlenie w kosmetykach Fenty Beauty to cecha charakterystyczna dla tej marki.

Jak już wspomnieliśmy, marka jest kojarzona głównie z naturalnym glow, więc rozświetlaczami Fenty zdecydowanie warto się zainteresować. Amerykańską sfera beauty okrzyknęła je kultowymi i nie dzieje się tak bez powodu. Przede wszystkim Killawatt wyróżnia się na tle innych produktów rozświetlających Rihanny, głównie za efekt niesamowitej tafli i piękny, uniwersalny kolor. Chociaż ostatnio coraz częściej słyszy się również o rozświetlaczu Diamond Bomb, który pozwala nam “shine bright like a diamond”.  

Oprócz rozświetlacza warte naszej uwagi są również pomadki Fenty Beauty, a przede wszystkim Stunna Lip Paint. Ta została okrzyknięta czerwienią idealną, które nie tylko niesamowicie wygląda, ale jej trwałość jest zabójcza. Równie dużym zainteresowaniem cieszy się błyszczyk Gloss Bomb w kolorze Fenty Glow, który jest najbardziej uniwersalnym błyszczykiem na całym świecie. Pasuje nie tylko do wszystkich karnacji, ale również znakomicie się sprawdzi zarówno w makijażu dziennym, jak i wieczorowym.

Na koniec zostawiliśmy podkład sygnowany nazwiskiem Rihanny – Pro Filt’r. Wspomniany kosmetyk był szczególnie wyczekiwany przez posiadaczki cery tłustej i mieszanej i właśnie u kobiet posiadających taki typ cery sprawdzi się najlepiej. Łączy w sobie dobre krycie, jednocześnie bez zbędnego obciążania naszej skóry. Nakłada nam na twarz prawdziwy filtr, a w tym efekcie naprawdę można się zakochać.

Słyszałyście już o kosmetykach Rihanny? Planujecie kupić do swojej kosmetyczki coś z Fenty Beauty? A może już coś macie? Zachęcamy do komentowania!

One Comment

Leave a Reply
  1. Od dłuższe czasu,ze względu na (zawodową i nie tylko)ciekawość planuje sprawdzić na sobie właśnie ten podkład ☺
    No i bazę pod makijaż ☺
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

kobieta siedząca na skale przy zalewie

Sukienki, które warto mieć wiosną w swojej szafie

zbliżenie na srebrne szpilki

Szpilki idealne na zabawę karnawałową