Kolekcja biżuterii we współpracy z Martyną Wojciechowską!

Martyna Wojciechowska cieszy się popularnością już długie lata i nie zapowiada się na to, żeby miało się to zmienić. Co jakiś czas pojawia się na językach za sprawą swoich podróży, a ostatnio jest o niej głośno z innego powodu. Tym razem Wojciechowska przyczyniła się do powstania kolekcji biżuterii we współpracy z W.KRUK!

Nowa ambasadorka kolekcji W.KRUK swoją biżuterię poświęciła zagadnieniu wolności. Ta ma wiele znaczeń, a według Wojciechowskiej oznacza stan umysłu. Wyrażony jest on za pomocą poczucia, że w każdej chwili możemy rozwinąć skrzydła i poszybować wysoko, tam, gdzie doprowadzą nas nasze pragnienia. Głównym bohaterem pierwszej kolekcji podróżniczki był srebrny jastrząb, niezaprzeczalny symbol wolności. Aktualnie jednak możemy zakupić biżuterię będącą efektem drugiej współpracy marki Kruk i Wojciechowskiej. Tym razem jej bohaterem został wilk!

Co możemy znaleźć w kolekcji biżuterii Martyny Wojciechowskiej?

grafika leżącego wilka w zimowej scenerii
Wilk został symbolem nowej kolekcji Martyny Wojciechowskiej wydanej pod marką jubilerską W.KRUK.

Kolekcja Freedom, bo tak nazywa się efekt współpracy z Wojciechowską jest wynikiem jej licznych podróży. Nie byłyby one możliwe, gdyby nie wolność, która jest bardzo ważną wartością w życiu ambasadorki. Motywem, który najczęściej pojawiał się w biżuterii z pierwszej kolekcji był wspominany już wcześniej jastrząb. Aktualnie jednak do wolności została dodana również siła, a symbolem kolekcji stał się wilk.

Wojciechowska otwarcie przyznaje, że wilk jest zwierzęciem, który stanowi dla niej inspirację już od długiego czasu. Kolekcja stanowi uwiecznienie tego symbolu, który od niedawna zdobi również plecy dziennikarki pod postacią tatuażu. Wojciechowska podkreśla również stadny tryb życia tego zwierzęcia, nawiązując do tego, że i w jej życiu ludzie dookoła są źródłem siły i wsparcia.

Uśmiechnięta Martyna Wojciechowska patrząca się w kadr aparatu na tle zalewu
Kolekcje biżuterii Martyny Wojciechowskiej zostały hitem roku 2018.

Biżuteria, która składa się na kolekcję Martyny Wojciechowskiej to zbiór cech charakterystycznych jej bohatera – wilka. W kolekcji możemy znaleźć również odwołanie do elementów inspirowanych naturą, które jednak wciąż się łączą ze zwierzęciem – jak na przykład wzór półksiężyca. We współpracy z podróżniczką powstały srebrne pierścienie z wilczymi łbami, kolia, wisiory, czy masywne bransoletki. Nie zabrakło również subtelnych propozycji i czegoś dla mężczyzn. Z tego względu każdy bez problemu powinien znaleźć coś dla siebie!

A Wam jak się podoba kolekcja W.KRUK powstała we współpracy z Martyną Wojciechowską? Wypatrzyliście w niej coś dla siebie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

kobieta siedząca na kamiennych schodach czytająca gazetę obok niej plecak i kaszkiet

Stylizacja miesiąca – listopad

kolorowa kobieta leżąca wspierająca się kamiennym schodkiem na tle drapaczy chmur

Kolory i ich łączenie w ubiorze