Styl Teyany Taylor

Urodzona w Harlemie piękna Teyana Taylor jest obecnie na ustach wszystkich. Ta dwudziestosiedmioletnia piosenkarka, autorka piosenek i aktorka jest prawdziwą inspiracją dla wielu młodych kobiet w jej wieku. Jest też coraz bardziej widoczna, jeśli chodzi o modę i styl!

Teyana Taylor – kto to?

Teyana stojąca na tle tłumu
Teyana posiada wiele talentów. Potrafi tańczyć, śpiewać, ułożyć choreografię tańca, a także występować na scenie jako modelka.

Teyana Taylor urodziła się 10 grudnia 1990 roku w nowojorskiej dzielnicy Harlem w Nowym Jorku, jej rodzina pochodzi z Trinidadu, co zresztą słychać w jej muzyce. Jej matka wychowywała ją wraz z rodziną. Co więcej, obecnie jest jej menadżerem. Sama Teyana zaczęła występować w wieku dziewięciu lat.

 

Mając szesnaście lat zaczęła tańczyć, zajęła się choreografią teledysku Beyoncé „Ring the Alarm”. W styczniu 2007 roku Taylor podpisała umowę ze Star Trak Entertainment. Następnie zaczęła też występować w teledyskach innych gwiazd i w reality shows. W końcu w 2008 wylansowała swój pierwszy singiel Google Me, zaczęła też swoją karierę filmową. Występowała z Kanye Westem i wiele z jej późniejszych niezależnych albumów pokazywało jej inspirację legendami R&B z lat 90 jak Lauryn Hill i Mary J. Bilge. Celebrytka gra też w serialu The Breaks, inspirowanym przez scenę hip-hop z tej dekady.

Teyana Taylor i jej styl

Teyana Taylor na tle ścianki
Taylor miała okazje zaprojektować model butów sportowych.

Teyana zawsze szokowała swoim wyglądem i była żywo zainteresowana modą. W 2013 roku Taylor podpisała umowę na zaprojektowanie i wydanie dwóch par trampków z firmą Adidas. Jej Harlem GLC’s trafiły do sklepów 16 lutego tego roku. Według ww. firmy Taylor jest obecnie rekordzistką w kategorii najszybciej sprzedających się trampków Adidas Originals. Zaprojektowała też własną szminkę Harlem Knight z linii kosmetyków Keyshia Ka’Oir. Niedawno założyła też firmę konsultingową „Taylor’d & Bow”, zajmującą się męskim stylem życia i modą. Prezentuje odrobinę wszystkiego, począwszy od sportu, poprzez modę, aż po zdrowie i kondycję fizyczną.

 

Teyana Taylor jako modelka

Teyana Taylor siedząca
Największą inspiracją stylu Teyany jest Naomi Campbell.

Od niedawna ta wokalistka poza projektowaniem i lansowaniem streetwearu przechadza się też po wybiegu. Podczas nowojorskiego Fashion Week nosiła białą stylizację, z dopasowanym topem i obcisłymi szortami, które doskonale podkreślały jej sylwetkę. Do białego kombo dodała złotą biżuterię jak masywne kolczyki – koła, kilka naszyjników o różnej długości i łańcuszki na nadgarstku. Normalnie staramy się unikać nadmiaru biżuterii, ale taki jest już styl hip-hop, że trzeba polegać na bling – który zresztą ładnie kontrastuje z neutralnym białym ubraniem.

 

Na pokazach mody Teyana stara się spotykać z innymi gwiazdami, w karierze modelki i aktywistki wzoruje się na przykład na Naomi Campbell. Latem 2018 na wybiegu brylowała w jasnoniebieskim kostiumie kąpielowym, złotych butach i kolorowym żakiecie narzuconym na crop top. Polega na kontrastach i jaskrawej biżuterii.

 

Teyana zyskuje powoli coraz więcej fanów – co sądzicie o jej stylu? Dajcie nam znać w komentarzu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Największe trendy 2019

wybieg modowy z modelką i tłumem podczas eventu ekologicznej mody

Ekologiczne trendy w modzie na rok 2019