Największe wpadki modowe Meghan Markle!

Życie na świeczniku niewątpliwie ma szereg wad, chociaż nie można mu odmówić także zalet. Jedną z jego słabszych stron to to, że każdy krok sław jest szeroko komentowany. A już szczególnie wpadki zdecydowanie nie uchodzą im płazem, zwłaszcza te modowe! I to właśnie na nich zamierzamy się dzisiaj skupić.

Moda rządzi się swoimi prawami, a ich nieprzestrzeganie często skutkuje katastrofą. Niejednokrotnie przekonała się o tym Księżna Sussex. Jej gorsze chwile były nie jednokrotnie szeroko komentowane w opinii publicznej. Ale nie ma co ukrywać – takie tematy cieszą się dużym zainteresowaniem. Wpadki modowe to temat z którym warto się zapoznać – chociażby z tego względu, żeby czerpać naukę z błędów popełnionych przez innych. W ten sposób istnieje spora szansa, że sami ich nie będziemy popełniać.

Wpadki modowe Meghan Markle ostatnich miesięcy

portret uśmiechającej się kobiety
Meghan ma na swoim koncie wiele przypadków złamania królewskiego protokołu.

Niewątpliwie często wpadki zdarzały się Meghan Markle. Księżna niejednokrotnie była przyłapana na łamaniu królewskiego protokołu, jednakże to wcale nie przeszkadzało jej w dalszym kontynuowaniu tej tendencji. Meghan niejednokrotnie była przyłapana w nieodpowiedniej sukni. Zdarzało się jej także popełnić modową gafę wybierając kolorze paznokci, który zdecydowanie nie przystoi księżnej. W ubiegłych miesiącach możemy mówić nawet o kilku niewypałach modowych żony Księcia Harrego.

W grudniu miała miejsce gala British Fasion Awards. Na wspomnianym rozdaniu nagród Meghan dopuściła się pozornie małego wykroczenia. Niestety wydarzenie w zawrotnym tempie szybko zostało okrzyknięte modową wpadką. Chodzi tu konkretnie o paznokcie. A właściwie o ich kolor. Protokół królewski bez żadnych wątpliwości określa, że paznokcie księżnej powinny wyglądać naturalnie. W nim określono, że barwa lakieru do paznokci powinna być w kolorach takich jak pastelowy róż, czy beże. A już z pewnością daleko powinno im być do czerni, którą można było podziwiać na paznokciach Meghan podczas gali.

Kolejną modową wpadką w wykonaniu Księżnej Sussex była letnia sukienka, na którą Meghan zdecydowała się podczas wizyty w Australii. Na spacer z księciem Harrym Markle postawiła na zwiewną sukienkę w pasy i wygodne sandały. I nie byłoby w tym nic niepokojącego, gdyby nie głębokie rozcięcie, które pokazywało nogi Meghan. Sprawiało jej tyle problemów, że często musiała poprawiać materiał, aby przypadkiem nie pokazać zbyt wiele!

Co sądzicie o wpadkach modowych Meghan Markle? Księżna powinna się poprawić, czy takie wybryki można jej puścić płazem? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

kobieta leżąca na łóżku

Skuteczne sposoby na przepracowanie i stres

dwie maliny po lewej stronie i kilka kawałków czekolady na okruszonym stoliku

Czekoladowe trendy na 2019 rok