Sylwester – jak się nie ubierać?

Już nie jeden artykuł o tym, co włożyć na siebie na sylwestrową zabawę mogłyśmy przeczytać. Pomysłów na stylizacje jest naprawdę wiele, więc możemy zaszaleć. Warto jednak wiedzieć, że z tym szaleństwem również nie możemy przesadzić. Są pewne ograniczenia w tym, jak daleko możemy się przesunąć. Podpowiadamy jak nie zaliczyć modowej wpadki na Sylwestra!

Istnieje naprawdę wiele modowych poradników dotyczących tego, jak warto się ubierać na noworoczną zabawę. My jednak nie chcemy powielać schematów i przychodzimy z poradnikiem dotyczącym tego, jak się NIE ubierać. W końcu nasza modowa wtopa to ostatnia rzecz, którą chciałybyśmy kojarzyć z tą okolicznością. A okazuje, że chociaż naprawdę wiele rzeczy w tym okresie jest dozwolonych, to równocześnie są pewne ograniczenia. Jakie? Już wyjaśniamy!

Największe modowe wpadki sylwestrowej zabawy

tłum wznoszący toast
Najczęstsze wpadki modowe to te, które są banalne i często popełniane. Uniknij ich by zostać gwiazdą tego wieczoru!

Są takie trendy, które już dawno powinny zostać zapomniane. Aktualnie aż trącą złym gustem, który jest widoczny na pierwszy rzut oka. To z pewnością nie jest look, jaki chciałybyśmy osiągnąć. Czego warto unikać, jeżeli chodzi o kompletowanie naszej sylwestrowej stylizacji? Wskażemy największe grzechy modowe sylwestrowych stylizacji!

Przede wszystkim bolerka z krótkim rękawem juz dawno powinny zniknąć z naszej szafy. Jeżeli więc planowałyśmy zrobić z nich użytek na sylwestrową zabawę, to najwyższa pora zmienić plany. Zdecydowanie nie warto sięgać po takie uzupełnienie naszej stylizacji, chyba, że nie zależy nam na tym, żeby nie wyglądać kiczowato.

Innym grzechem, którego nie warto popełniać w sylwestrową noc są ozdobne gorsety. Ciężko sobie wyobrazić bardziej przykry dla oczu widok niż gorst ściśnięty zbyt mocno i wylewające się z niego fałdki tłuszczu. Zdecydowanie warto jest unikać takiego efektu, bo raczej mało wątpliwe jest to, że będziemy w nim wyglądać dobrze.  

Na koniec zostawiliśmy najpoważniejszą, naszym zdaniem, wtopę. Jest nią niedostosowanie ubrania do okoliczności. To ważna modowa zasada, której zawsze warto jest przestrzegać. Nieważne, czy wybieramy się na domówkę, czy wielki bal sylwestrowy. Każda ta sytuacja wymaga odpowiedniego ubioru, a my powinnyśmy się dostosować z nasza garderobą do sytuacji.

Zdarzyło się Wam popełnić kiedyś jakąś modową wpadkę? Jak planujecie się ubrać na Sylwestra? Czekamy na Wasze komentarze!

One Comment

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

luksusowy sklep chanel

Coco Chanel – ikona mody, której wiele zawdzięczamy

kobieta o ciemnej skórze siedząca na ławce i opierająca łokciem głowę

Color blocking – ciekawy trend w modzie damskiej