Święta tuż tuż! A Ty masz już swój świąteczny sweter?

Jest taki okres w roku, w którym bez skrępowania sięgamy po takie ubrania, których w innym przypadku z pewnością byśmy nie nałożyły. Mowa tu o… sweterkach świątecznych. Niektórzy je kochają, inni zaś szczerze nienawidzą. Bo w końcu jak można nałożyć na siebie coś tak brzydkiego? To prawda, że nie wszystkie ubrania tego typu zachwycają swoim designem, ale jedno jest pewne. Nosząc je z pewnością poczujemy świąteczny klimat!

Zdania na temat swetrów z wzorami choinek, reniferów, Świętego Mikołaja, czy innymi typowo świątecznymi symbolami są podzielone. Mimo sporej grupy miłośników takich swetrów, i  jeszcze większej grupy przeciwników, to niewątpliwie ten ciuch cieszy się dużą popularnością. My jesteśmy zdania, że warto chociaż jedno takie pozornie obciachowe ubranie mieć w swojej szafie. Już niedługo sieciówki odzieżowe zasypią nas swoimi propozycjami świątecznych swetrów. Spośród wielu tych opcji znalezienie tego, który byłybyśmy w stanie na siebie włożyć nie powinno być niemożliwe.  

Kup świąteczny sweter dla swojej rodziny!

Na początku warto wspomnieć, że na chwilę obecną szanse na to, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą białe są niewielkie. Z tego względu warto jest wyposażyć się w wspomagacze tworzenia świątecznego nastroju – w końcu na lepienie bałwana raczej nie mamy co liczyć! Świąteczny sweter z pewnością ułatwi nam poczucie magii Świąt. Szczególnie można to odczuć, gdy ubierzemy w nie całą rodzinę.

Zanim przyjdą Święta, to w międzyczasie będą też Mikołajki. Jeżeli więc nie mamy pomysłu na to, jak obdarować naszych najbliższych, to może właśnie sweter będzie dobrym pomysłem? Taki prezent z pewnością może wzbudzić w obdarowywanej osobie wiele różnych emocji. Jeżeli się postaramy i kupimy naprawdę ładny model to możemy liczyć na uśmiech ze strony osoby obdarowywanej.

Takie sweterki mogłyśmy już widywać w najpopularniejszych filmach. Jeden z popularniejszych znajdował się w Dzienniku Bridget Jones, więc dlaczego my miałybyśmy sobie odmówić tej przyjemności? Jeżeli jeszcze nie jesteśmy przekonane to może pomoże fakt, że takie sławy jak Miley Cyrus, czy nasza rodzima Małgorzata Socha już dawno zostały przyłapane w takim sweterku i wcale nie wyglądały na zażenowane. Dlatego my też nie powinnyśmy się krępować ich nosić i kupić sobie chociaż jeden!

2 Comments

Leave a Reply
    • Nasza Redakcja również kocha swetry świąteczne. Postanowiliśmy wspólnie złożyć się na kupno sweterków dla całego zespołu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

kobiety przyglądające się witrynie sklepowej

Zbliżają się wyprzedaże! Co warto kupić?

kobieta trzymająca prezent w dłoniach

Lista życzeń – jak ją ułożyć by dobrać najlepsze prezenty?