Torebki do ręki — w jakich stylizacjach sprawdzą się najlepiej?

Torebki do ręki

Moda na torebki do ręki powróciła raptownie po dwóch dekadach. Jeszcze ledwo 3 lata temu uważano je za obciachowe, niczym z innej epoki. Jak dobrze wiemy, moda często zatacza koło i tym sposobem torebki do ręki coraz częściej zobaczyć możemy u dziewczyn mijanych na ulicach. W dzisiejszym artykule pod lupę weźmiemy właśnie ten rodzaj torebek. Z czym je zestawiać? Do jakich stylizacji będą pasować najbardziej? Zapraszamy do naszej modowej lektury!

Torebki do ręki — jak okiełznać je w stylizacji?

Z czym najlepiej zestawiać torebki do ręki? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, nie ma tu złotego środka, który sprawiłby, że każda stylizacja prezentowałaby się odpowiednio i zgodnie z trendami. Zależy to głównie od rodzaju stylizacji, jak i torebki, która chcemy do niej założyć lub odwrotnie. Na sklepowych pułkach znaleźć można niezliczoną ilość modeli w dosłownie każdym stylu, dzięki czemu każda z nas może znaleźć coś dla siebie. Naszym zdaniem każda stylizacja, w której czujesz się dobrze oraz wszelkie dobrane do niej dodatki powinny być zgodne z Twoją osobowością. Dlatego łącz, zestawiaj i noś wszystko, jak chcesz. To przecież Ty masz się czuć dobrze w tym co na siebie nakładasz.

Torebki do ręki — czy są praktyczne?

Torebki do ręki z https://nobobags.com/18-do-reki, jak sama nazwa wskazuje, są „do ręki” przez co w niektórych sytuacjach noszenie jej może ograniczać nam ruchy. Często też tego rodzaju torebki są niestety niewielkich rozmiarów. Kiedy więc torebka do ręki niekoniecznie się sprawdzi, oto kilka z przykładów:

  • kiedy musisz spakować do niej dużą ilość rzeczy,
  • kiedy wiesz, że tego dnia często będziesz mieć zajęte ręce,
  • w klubie, w pubie, na dyskotece — w takich miejscach torebkę lepiej mieć zawsze przy sobie,
  • na wakacjach torebka do ręki może okazać się bardzo niepraktyczna, nie spakujemy do niej dużo, a do tego zajmie nam ona ręce. 

Torebki do ręki noś zupełnie po swojemu, pamiętaj jednak, że w niektórych sytuacjach, mogą okazać się bardzo niepraktycznie, dlatego warto mieć to na uwadze, przy jej zakupie.