Letnie stylizacje!

Letnia stylizacja powinna promieniować słońcem i lekkością! Miesiące letnie to czas dla wielu ludzi bardzo intensywny i rządzi się swoimi prawami. Nie tylko trzeba mierzyć się z wyzwaniem doboru ubrania w taki sposób, aby nasza wygodna kreacja letnia dopasowana była do warunków panujących na zewnątrz (mordercze nieraz fale upałów są coraz częstsze), ale również z modowym zawrotem głowy. Ilość stylizacji wydaje się nieograniczona! Jak więc wybrać swoją letnią stylizację?

Słoneczne dodatki!

Ubranie na lato to nie tylko zwiewne sukienki czy bawełniane damskie szorty lub luźna koszulka. To również feeria barw i dodatków, a nic tak dobrze nie pasuje do słonecznej pogody, jak dodatki pełne słońca. Sandały to świetny pomysł na obuwie letnie, a kapelusz, często słomkowy i koniecznie z dużym rondem to z kolei metoda nie tylko na ochronę głowy przed słońcem, ale również na piękny dodatek wieńczący całą kreację. Do tego wystarczy dodać stylowe okulary przeciwsłoneczne i wygodna letnia kreacja, szykowna, ale przewiewna, gotowa! Jeśli zamierzamy udać się na basen lub plażę, warto również zastanowić się nad kupnem odpowiedniej pary klapek. Klapki na wysokim koturnie wciąż zyskują na popularności, a w dodatku są często niesamowicie kolorowe, świetnie więc sprawdzą się jako obuwie na miesiące letnich upałów.

Torebki, szorty i sandały!

To oczywiście nie wszystko. Torebka to element podstawowy, ale nie może być ona toporna i ciężka. To lato, a więc szalony czas wakacji, odpoczynku i zabawy, więc torebka rattanowa, okrągła czy prostokątna sprawdzi się idealnie. Wspomnieć należy jeszcze o szortach, które możemy dobierać w taki sposób, aby znaleźć coś dla siebie. Letnie oversize’owe szorty w połączeniu z tenisówkami czy sandałami to idealne rozwiązanie na casualową stylizację letnią. Marynarskie szorty, bawełniana biała koszulka, sandały… Możliwości łączenia wielu ubrań zdają się nieskończone. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i zasobność portfela! Dobierajmy więc ubrania w taki sposób, aby, przede wszystkim, były wygodne i cieszyły nasze oko, a nasza letnia stylizacja zrobi wrażenie na każdym, kto ją ujrzy!