Uliczny styl i Bella Hadid

Być może zakochaliście się już w stylu Belli Hadid, dwudziestodwuletniej supermodelce i pięknej młodszej siostrze Gigi Hadid. To królowa ulicznego stylu i pięknego glamour; czy to w szortach, dresach czy pięknych sukniach, Bella zawsze zawraca ludziom w głowie!

Kim jest Bella Hadid?

Jeśli miałaś kiedyś wątpliwości, że moda to cecha dziedziczna to siostry Gigi i Bella Hadid są na to żywym dowodem. Te siostry-supermodelki, córki znanej modelki Yolandy Hadid i kuzynki Joann van den Herik zaczęły karierę jeszcze jako dzieci. Obie są też pasjonatkami sportu, Bella przygotowywała się nawet do wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie. Młodsza z rodzeństwa otwarcie mówi, że nie chce pozostawać w cieniu siostry. Nawet zmieniła kolor włosów, by odróżnić się od rodziny.

Styl Belli Hadid

Bella Hadid na czerwonym dywanie
Na czerwonym dywanie gwiazda nosi luksusowe kreacje promując je na całym świecie.

Bella Hadid jest powszechnie znana jako królowa stylu athleisure. Adaptuje sportowe style, by stworzyć casualowe stylizacje street fashion. Kiedy nie pracuje dla Tommy Hilfiger, Topshop czy Chanel, to przede wszystkim prezentuje swój własny styl na ulicach Nowego Jorku, Los Angeles i Londynu, gdzie lansuje trend sportowego casualu. Na co dzień dobiera do dresów i trampek skórzane czy nylonowe bomberki damskie.

 

Niedawno widziano ją w lśniącym, srebrnym topie w serduszka i dopasowanej czapce z logo Chanel. Takie lśniące, metaliczne akcenty tworzą futurystyczny styl i dobrze pasują do jej ciemnej karnacji. Jako modelka, Bella nie traci okazji, by prezentować logo firm. Równoważy te graficzne emblematy za pomocą luźnych jeansów i prostych białych trampek. A na gorszą pogodę – narzuca na to rozpięty prochowiec.

Bella na czerwonym dywanie

Jeśli chodzi o eleganckie okazje, Bella Hadid ma charakterystyczny styl, a jej najnowsza stylizacja na Met Gala nie jest tu wyjątkiem. Nosząc dopasowaną białą suknię, zwężaną w talii, z czerwonymi ustami i doskonale uformowaną fryzurą bob cut, Hadid wizualnie stylizuje się na gwiazdę w typie Marilyn Monroe.

dwie kobiety siedzące w pokoju
Bella także na co dzień nosi ubrania znanych marek.

Hadid faworyzuje suknie sięgające podłogi z imponującymi rozcięciami, więc kiedy kilka miesięcy temu uczestniczyła w Bulgari Party w Wenecji, wybrała oszałamiający strój. Wiele z jej stylizacji odwołuje się do lat 40. i 50., ale podkreśla zamiłowanie Hadid do ekstremalnie wysokich rozcięć nóg. Zasadniczo, Hadid sprawia, że dramatyczne i odkrywcze cięcia nóg wyglądają kusząco dosłownie przez cały czas. Jej styl jest całkowicie ponadczasowy.

Podoba się Wam styl Belli Hadid? Planujecie się nim zainspirować? Dajcie nam znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

małe pizzerinki

Proste przekąski na przyjęcie

Blondynka w berecie na tle miejskiej ulicy

Dlaczego beret jest uznawany za kicz modowy?