Zimowe stylizacje w stylu Kardashianek!

Styl sióstr Kardashian można albo lubić, albo nienawidzić. Niewątpliwie nie jest trudno znaleźć kobiety, które podziwiają Kim za jej kobiece stylizacje. Z drugiej strony – bez problemu znajdziemy również takie, które uważają, że celebrytka pozwala sobie na zbyt wiele. Nasze opinie nie zmieniają jednak faktu, że Kardashianki śledzą miliony ludzi na świecie. Każdy ich ruch jest obserwowany przez paparazzi, a stylizacje są na językach wielu kobiet.

Wszystkie, które chociażby kilka razy widziały zdjęcie najstarszej z sióstr Kardashian bez problemu mogą sobie wyobrazić jej standardowe połączenia. Najczęściej jego bazą jest crop top i dopasowana spódnica. To jest niewątpliwie typowo letnie połączenie, a jak wygląda te zimowe? Właśnie na tym planujemy się skupić, przedstawiając jakie trendy na sezon jesień/zima 2018 Kardashianki powinny wprowadzić do swojej szafy.

Najciekawsze zimowe trendy zdaniem sióstr Kardashian!

Najstarsza z całego rodzeństwa, Kim, konsekwentnie pozostaje przy monochromatycznych połączeniach, które od dawna goszczą w jej szafie. Stawia na szarości, czerń i beż. Innowacją jest natomiast to, że podejmuje próby wprowadzenia do swojej szafy bardziej sportowych elementów, które niewątpliwie mogą się tam pojawiać za sprawą jej męża. Nie zmienia to jednak faktu, że Kardashianka konsekwentnie planuje podkreślić największe atuty swojego ciała, poprzez dopasowane sukienki i topy łączone ze spódnicami. Podobno piękno tkwi w prostocie, prawda?

Jak natomiast sprawa wygląda w przypadku młodszej siostry Kim? Khloe na chłodniejsze dni stawia na skórę. Nie rezygnuje jednak z obecnej w rodzinie tendencji do podkreślania sylwetki – wszystkie spódnice, lub sukienki właśnie ze wspomnianego wyżej materiału  wykonane powinny wyglądać niczym druga skóra. Kardashianka, idąc w ślady siostry, również zaczęła czerpać ze stylu sportowego. Coraz częściej można u niej obserwować stylizacje z wykorzystaniem spodni z lampasami, czy dresowych kompletów – najlepiej w czerwonym kolorze.

A jak sprawa wygląda z ostatnią siostrą – Kourtney? Ta jest niewątpliwie najbardziej znana z casualowego stylu, a nie ekspansji swojej kobiecości. W jej szafie w tym sezonie nastąpiła największa zmiana – Kardashianka zaskakuje bowiem ekstrawagancją i dyskotekową elegancją. Takie ubrania można również obserwować w jej najnowszej kolekcji. Możemy w niej zobaczyć piżamowe komplety, ubrania w kratę, czy płaszcze w zwierzęce printy.

A Wy co sądzicie o zimowych propozycjach Kardashianek? Czy rzeczywiście różnią się od tych letnich? Zapraszamy do wyrażania opinii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

kobieta trzymająca prezent w dłoniach

Lista życzeń – jak ją ułożyć by dobrać najlepsze prezenty?

kobieta w białej kurtce na tle śnieżnego krajobrazu

Zimowe okrycia wierzchnie – co jest czym?