Największe koszmary modowe 2018 roku!

Jeżeli określamy się wielbicielkami mody, to doskonale wiemy, że miewa ona nie tylko swoje wzloty, ale również upadki. I właśnie te ostatnie zamierzamy wziąć pod lupę. Okazuje się, że miniony rok może się pochwalić kilkoma modowymi niewypałami, o których czasami wolałybyśmy zapomnieć… Przedstawiamy największe koszmary modowe 2018 roku!

Każda kobieta, która uważnie śledzi trendy modowe już z pewnością zyskała przekonanie, że nie wszystkie pomysły projektantów warto jest wprowadzać do swojej szafy. Niektóre bywają bowiem wyjątkowo nieudane i ciężko sobie wyobrazić, że komuś mogłyby się podobać. Nie inaczej sprawa wyglądała z minionym rokiem – zdecydowanie miewał swoje gorsze momenty. Teraz, kiedy stary rok już za nami możemy pokusić się o podsumowanie największych koszmarów modowych 2018 roku. Jednocześnie warto wyrazić nadzieję, że w nowym roku będzie ich mniej!

Koszmary modowe 2018 roku, o których lepiej zapomnieć

zrzut z góry dwóch dorosłych osób i dziecka noszcego jeansy z dziurami
Każdego roku witają nas nowe niewypały modowe od których, niestety, uciec nie możemy!

Zaczniemy nietypowo, bo od trendów w modzie ślubnej. Bo te coraz częściej zaczynają zmierzać w raczej niewłaściwą stronę, jaką jest odsłanianie ciała Panny Młodej. Już na początku 2018 roku jedna z wiodących marek tej gałęzi mody postanowiła wyznaczyć najgorętszy trend, który był równoznaczny z wyrzuceniem poczciwej sukni ślubnej do kosza. W jej zastępstwie został zaprezentowany kombinezon, który zdecydowanie więcej odsłaniał niż zasłaniał. Przed pokazaniem wszystkiego gościom weselnym Pannę Młodą chronią kryształki, których ilość w tym projekcie jest imponująca. Naszym zdaniem to zdecydowanie modowy koszmar, który nie znalazł licznego grona wielbicieli.

Spodnie z dziurami nosimy już naprawdę długi czas, a 2018 rok pozwolił nam na jeszcze większa ilość pokazywanego ciała. Do tego stopnia, że możemy nawet mówić o dziurach ze spodniami, a nie odwrotnie…W minionym roku projektanci wręcz prześcigali się w tym, kto posunie się dalej i przekroczy granice owego trendu. I udało się znaleźć zwycięzcę, którego spodnie nie były niczym więcej, jak spodniami składającymi się z samych szwów. Ktoś jeszcze chce wymazać obraz tych spodni z pamięci?

Ugly shoes ciągle w trendach

Na naszej liście pojawia się także para obuwia, która, niestety, cieszy się ogromną popularnością w świecie mody.

Na koniec wspomnimy jeszcze o naprawdę brzydkich butach. W 2018 trend na ugly shoes, czyli brzydkie buty sportowe, wciąż się utrzymywał. I w jego ramach powstała propozycja, która zdecydowanie nie cieszy ani naszego oka, ani tym bardziej stóp. Mowa tutaj o butach powstałych przy współpracy z producentem obuwia ortopedycznego. To sneakersy na obcasie, który swoim kształtem przypomina pinezkę. Dodatkowo ozdobione są kolorowymi kryształkami. Naprawdę chcielibyśmy napisać o nich coś pozytywnego, ale nie jesteśmy w stanie. No może poza tym, że występują w ponadczasowym kolorze – czerni.

 

A Wy trafiłyście na jakieś koszmary modowe 2018 roku? Który trend się Wam wybitnie nie spodobał? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii!

2 Comments

Leave a Reply
  1. Faktycznie.. szkoda, że nie ma zdjęć. O kombinezonie na ślub nie słyszałam ;O Ale do spodni z dziurami (nawet tymi megaśnymi) nie mam nic.. Sama nosze i bardzo lubię 🙂

  2. Szkoda, że nie wrzuciłaś tutaj zdjęć tych rzeczy bo chętnie bym je obejrzała. Mnie miodowe trendy omijają szerokim łukiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Azjatka siedząca na krześle w krótkich szortach

Najmodniejsze bluzki damskie w tym sezonie!

kobieta siedząca na skale przy zalewie

Sukienki, które warto mieć wiosną w swojej szafie